⚠️ Let op: Wegens COVID-19 kan het zijn dat sommige dojo's online plaats vinden. Deze vind je hier. Let dus goed op bij het registreren!
Locatie Datum
Alkmaar 4 februari 2023
Almere 4 februari 2023
Baarle-nassau 4 februari 2023
Ede 4 februari 2023
Enschede 4 februari 2023
Hoeksche waard 4 februari 2023
Leiden 4 februari 2023
Nijmegen 4 februari 2023
Tilburg 4 februari 2023
Alphen aan den rijn 5 februari 2023
Anna paulowna 11 februari 2023
Apeldoorn 11 februari 2023
Berghem (gem. oss) 11 februari 2023
Leusden-zuid 11 februari 2023
Almere 18 februari 2023
Amersfoort 18 februari 2023
Arnhem 18 februari 2023
Egmond aan zee 18 februari 2023
Hilversum 18 februari 2023
Leiden 18 februari 2023
Nieuwerkerk aan den ijssel 18 februari 2023
Nieuwerkerk aan den ijssel 18 februari 2023
Egmond aan den hoef 24 februari 2023
Alkmaar 25 februari 2023
Anna paulowna 25 februari 2023
Spijkenisse 25 februari 2023
Almere 4 maart 2023
Enschede 4 maart 2023
Goirle 4 maart 2023
Heerhugowaard 4 maart 2023
Castricum 10 maart 2023
Apeldoorn 11 maart 2023
Apeldoorn 11 maart 2023
Castricum 11 maart 2023
Anna paulowna 18 maart 2023
Arnhem 18 maart 2023
Bergen 18 maart 2023
Oisterwijk 18 maart 2023
Egmond aan den hoef 24 maart 2023
Alkmaar 25 maart 2023
Anna paulowna 1 april 2023
Enschede 1 april 2023
Tilburg 1 april 2023
Apeldoorn 8 april 2023
Egmond aan zee 8 april 2023
Alkmaar 15 april 2023
Anna paulowna 15 april 2023
Arnhem 15 april 2023
Goirle 15 april 2023
Egmond aan den hoef 21 april 2023
Heerhugowaard 22 april 2023
Anna paulowna 29 april 2023
Castricum 29 april 2023
Anna paulowna 6 mei 2023
Bergen 6 mei 2023
Enschede 6 mei 2023
Oisterwijk 6 mei 2023
Alkmaar 12 mei 2023
Alkmaar 13 mei 2023
Apeldoorn 13 mei 2023
Anna paulowna 20 mei 2023
Arnhem 20 mei 2023
Egmond aan zee 20 mei 2023
Tilburg 20 mei 2023
Egmond aan den hoef 26 mei 2023
Heerhugowaard 2 juni 2023
Alkmaar 3 juni 2023
Anna paulowna 3 juni 2023
Enschede 3 juni 2023
Goirle 3 juni 2023
Apeldoorn 10 juni 2023
Heerhugowaard 10 juni 2023
Anna paulowna 17 juni 2023
Arnhem 17 juni 2023
Castricum 17 juni 2023
Oisterwijk 17 juni 2023
Egmond aan den hoef 23 juni 2023
Bergen 24 juni 2023
Alkmaar 1 juli 2023
Anna paulowna 1 juli 2023
Tilburg 1 juli 2023
Apeldoorn 8 juli 2023
Anna paulowna 15 juli 2023
Egmond aan zee 15 juli 2023
Apeldoorn 12 augustus 2023
Apeldoorn 9 september 2023
Apeldoorn 14 oktober 2023
Apeldoorn 11 november 2023
Apeldoorn 9 december 2023
Locatie Gegevens

Alkmaar @ Bibliotheek Kennemerwaard

     

Almere @ DeNieuwe Bibliotheek

     

Alphen aan den Rijn

     

Amersfoort

     

Amsterdam Noord

     

Amsterdam, Zuidoost @ NoLimit

     

Anna Paulowna @ Kopgroep Spoorbuurt

     

Antwerpen-Zuid

     

Arnhem @Rozet

     

Baarle-Nassau @ CCBaarle.org

     

Balen

     

Benthuizen

     

Bergen @ Bibliotheek Kennemerwaard

     

Berghem @ Oss

     

Beveren-Waas

     

Bilzen

     

Bladel@PiusX-College

     

Borger

     

Brecht

     

Brecht

     

Breda

     

Bree

     

Brugge

     

Bussum @ Bibliotheek Gooi en meer

     

Castricum @ Bibliotheek Kennemerwaard

     

CODA ExperienceLab Apeldoorn

     

De Wolden @ Bibliotheek Zuidwolde

     

Delft

     

Den Bosch @ Code Brabant @ JADS

     

Den Bosch Bibliotheek

     

Den Haag

     

Den Haag @ ISH

     

Den Helder @ Bibliotheek Den Helder

     

Deventer

     

Dilsen-Stokkem

     

Doetinchem @ Amphion Cultuurbedrijf

     

Dordrecht, Bibliotheek AanZet

     

Ede @Cultura

     

Eeklo

     

Egmond

     

Emmen @ Bibliotheek Emmen

     

Enschede

     

Evergem

     

Geldrop Mierlo @ Bibliotheek Dommeldal

     

Genk

     

Ghent

     

Goes @ Bibliotheek Oosterschelde

     

Goirle @ Code013

     

Groningen @ Groninger Forum de Wijert

     

Groningen @ Groninger Forum Vinkhuizen

     

Harmelen@Dorpshuis Harmelen - Bibliotheek Harmelen

     

Hazerswoude-Rijndijk

     

Heerhugowaard @ Bibliotheek Kennemerwaard

     

Helmond @Jan van Brabant College

     

Hilversum

     

Hoeksche Waard

     

Hoogstraten

     

Hoogstraten

     

Hoorn @ Bibliotheek Hoorn

     

Huys Egmont

     

Ijmuiden @ Velsen

     

Kalmthout

     

Kennemerwaard

     

KopGroep Schagen @ Bibiliotheek Schagen

     

Lanaken

     

Langedijk

     

Leiden @ BplusC

     

Leusden @ ZeT TECHlab

     

Lichtenvoorde @ Harbers ICT

     

Limmen @ Bibliotheek Kennemerwaard

     

Lommel

     

Maaseik

     

Maassluis @ Bieb Maassluis

     

Maldegem

     

Medialab Roosendaal

     

Nieuwerkerk aan den IJssel @ Bibliotheek de Groene Venen

     

Nijmegen

     

Oisterwijk @ Code013

     

Overschie

     

Pelt

     

Permeke

     

Ridderkerk @ Bibliotheek Aan Zet

     

Rotterdam

     

Selwerd, Groningen @ Groninger Forum

     

Sint-Job

     

Sint-Laureins

     

Sint-Niklaas

     

Sint-Niklaas@bib

     

Sint-Pieters, Brugge @ Innovatieve basisschool De STEMpel

     

Sneek @ Bibliotheken Mar en Fean

     

Spijkenisse

     

Stekene

     

Texel

     

Tiel @ Bibliotheek Tiel

     

Tilburg @ LocHal @ Code013

     

Tuitjenhorn @ KopGroep Bibliotheek

     

Turnhout

     

Uden

     

Utrecht Bibliotheek

     

Utrecht Leidsche Rijn

     

Utrecht Overvecht

     

Waddinxveen @ De Paddestoel

     

Waddinxveen @ Zonnig Zuid

     

Wierden @ Bibliotheek Wierden

     

Wijchen-Noord

     

Zelzate

     

Zoetermeer @ Hoofd Bibliotheek

     

Zwijndrecht

     

Zwolle